volume_key - en to cs translation catalogue (147 entries)

en: Not enough space provided to store a KMIP packet
cs: Není k dispozici dost místa na uložení paketu KMIP

en: A string is too long
cs: Řetězec je příliš dlouhý

en: Binary data is too long
cs: Binární data jsou příliš dlouhá

en: A KMIP structure is too long
cs: Struktura KMIP je příliš dlouhá

en: Unexpected end of data
cs: Neočekávaný konec dat

en: Unexpected item tag 0x%08lX
cs: Neočekávaná značka položky 0x%08lX

en: Unexpected item type 0x%02X
cs: Neočekávaný typ položky 0x%02X

en: Unexpected item size
cs: Neočekávaná velikost položky

en: Unsupported enum value %s
cs: Nepodporovaná hodnota enum %s

en: String item expected, got %02X
cs: Očekávána řetězcová položka, mám %02X

en: Structure does not fit in its container
cs: Struktura se nevejde do svého obalu

en: Unexpected data in structure
cs: Neočekávaný konec dat ve struktuře

en: Number of key bits is not positive
cs: Počet bitů klíče není kladný

en: Wrapped key is not opaque
cs: Zabalený klíč není neprůhledný

en: Unsupported symmetric key format %s
cs: Nepodporovaný formát symetrického klíče %s

en: Unsupported KMIP version %s.%s
cs: Nepodporovaná verze KMIP %s.%s

en: Unsupported object type %s
cs: Nepodporovaný typ objektu %s

en: Unexpected data after packet
cs: Neočekávaná data za paketem

en: Unsupported packet type %s
cs: Nepodporovaný typ paketu %s

en: Unsupported mechanism %lu
cs: Nepodporovaný mechanismus %lu

en: Unexpected wrapped key format
cs: Neočekávaný formát zabaleného klíče

en: Unsupported wrapping mechanism
cs: Nepodporovaný mechanismus balení

en: Unsupported asymmetric encryption format
cs: Nepodporovaný formát asymetrického šifrování

en: Input packet is too small
cs: Vstupní paket je příliš malý

en: Input is not a volume_key escrow packet
cs: Vstup není paket úschovy volume_key

en: Unsupported packet format
cs: Nepodporovaný formát paketu

en: Escrow packet passphrase
cs: Heslo paketu úschovy

en: Too many attempts to get a valid passphrase
cs: Příliš mnoho pokusu získat platné heslo

en: Too many attempts to get a valid symmetric key
cs: Příliš mnoho pokusu získat platné symetrický klíč

en: The packet metadata is encrypted
cs: Metadata paketu jsou zašifrována

en: User interface callbacks not provided
cs: Zpětná volání pro uživatelské rozhraní nebyla dodána

en: Passphrase not provided
cs: Heslo nezadáno

en: Symmetric key callback not provided
cs: Zpětné volání pro symetrický klíč nebylo dodáno

en: Symmetric key not provided
cs: Symetrický klíč nezadán

en: The key is too long
cs: Klíč ke příliš dlouhý

en: Required attribute `%s' not found
cs: Vyžadovaný atribut „%s“ nenalezen

en: Cannot get attributes of `%s'
cs: Nemohu získat atributy „%s“

en: Host name
cs: Název počítače

en: Volume format
cs: Formát svazku

en: Volume UUID
cs: UUID svazku

en: Volume label
cs: Jmenovka svazku

en: Volume path
cs: Cesta ke svazku

en: Volume `%s' has unsupported format
cs: Svazek „%s“ nemá podporovaný formát

en: Volume format mismatch (packet `%s', volume `%s')
cs: Formát svazku neodpovídá (paket „%s“, svazek „%s“)

en: UUID mismatch (packet `%s', volume `%s')
cs: UUID neodpovídá (paket „%s“, svazek „%s“)

en: Host name mismatch (packet `%s', volume `%s')
cs: Název počítače neodpovídá (paket „%s“, svazek „%s“)

en: Volume label mismatch (packet `%s', volume `%s')
cs: Jmenovka svazku neodpovídá (paket „%s“, svazek „%s“)

en: Volume path mismatch (packet `%s', volume `%s')
cs: Cesta ke svazku neodpovídá (paket „%s“, svazek „%s“)

en: Unsupported volume format `%s'
cs: Nepodporovaný formát svazku „%s“

en: Unknown error %d
cs: Neznámá chyba %d

en: Error getting information about volume `%s':
cs: Chyba při získávání informací o svazku „%s“:

en: UUID mismatch between libblkid and libcryptsetup: `%s' vs. `%s'
cs: UUID od libblkid a libcryptsetup si neodpovídají: „%s“ vs. „%s“

en: LUKS cipher name
cs: Název šifry LUKS

en: LUKS cipher mode
cs: Režim šifry LUKS

en: Key size (bits)
cs: Velikost klíče (bitů)

en: Data encryption key
cs: Klíč pro šifrování dat

en: Passphrase
cs: Heslo

en: Passphrase slot
cs: Pozice hesla

en: Encryption information type unsupported in LUKS
cs: Typ informace o šifrování není v LUKS podporován

en: Passphrase for `%s'
cs: Heslo pro „%s“

en: Error getting LUKS data encryption key:
cs: Chyba při získávání klíče pro šifrování dat LUKS:

en: Cipher name mismatch (packet `%s', volume `%s')
cs: Název šifry neodpovídá (paket „%s“, svazek „%s“)

en: Cipher mode mismatch (packet `%s', volume `%s')
cs: Režim šifry neodpovídá (paket „%s“, svazek „%s“)

en: Key size mismatch (packet %zu, volume %zu)
cs: Velikost klíče neodpovídá (paket %zu, svazek %zu)

en: LUKS data encryption key in packet is invalid:
cs: Klíč pro šifrování dat LUKS v paketu není platný:

en: LUKS passphrase in packet is invalid:
cs: Heslo LUKS v paketu není platné:

en: Escrow packet does not contain the LUKS data encryption key
cs: Paket úschovy neobsahuje klíč pro šifrování dat LUKS

en: New passphrase for `%s'
cs: Nové heslo pro „%s“

en: Repeat new passphrase for `%s'
cs: Opakujte nové heslo pro „%s“

en: Passphrases do not match.  New passphrase for `%s'
cs: Hesla neslouhlasí. Nové heslo pro „%s“

en: Too many attempts to get a passphrase
cs: Příliš mnoho pokusů získat heslo

en: Error adding a LUKS passphrase
cs: Chyba při přidávání hesla LUKS

en: Can not add a secret of this type
cs: Nemohu přidat tajemství tohoto typu

en: Data encryption key unknown
cs: Klíč pro šifrování dat není znám

en: The passphrase must be a string
cs: Heslo musí být řetězec

en: Passphrase unknown
cs: Heslo není známo

en: Unsupported key length %s
cs: Nepodporovaná délka klíče %s

en: Key length mismatch
cs: Délka klíče nesouhlasí

en: Invalid slot number `%s'
cs: Neplatné číslo pozice „%s“

en: NUL byte in passphrase
cs: Bajt NUL v heslu

en: Error opening LUKS volume:
cs: Chyba při otevírání svazku LUKS:

en: Error decoding certificate
cs: Chyba při dekódování certifikátu

note: TRANSLATORS: The "(y/n)" part should indicate to the user that input matching (locale yesexpr) and (locale noexpr) is expected.
en: %s (y/n)
cs: %s (a/n)

en: Show version
cs: Zobrazit verzi

en: Save volume secrets to a packet.  Expects operands VOLUME [PACKET].
cs: Uložit tajemství o svazku do paketu. Očekává operandy SVAZEK [PAKET].

en: Restore volume secrets from a packet.  Expects operands VOLUME PACKET.
cs: Obnovit tajemství o svazku z paketu. Očekává operandy SVAZEK PAKET.

en: Set up an encrypted volume using secrets from a packet.  Expects operands VOLUME PACKET NAME.
cs: Nastavit šifrovaný svazek pomocí tajemství z paketu. Očekává operandy SVAZEK PAKET NÁZEV.

en: Re-encrypt an escrow packet.  Expects operand PACKET.
cs: Znovu zašifrovat paket úschovy. Očekává operand PAKET.

en: Show information contained in a packet.  Expects operand PACKET.
cs: Zobrazit informace uložené v paketu. Očekává operand PAKET.

en: Show secrets contained in a packet.  Expects operand PACKET.
cs: Zobrazit tajemství uložená v paketu. Očekává operand PAKET.

en: Use the NSS database in DIR
cs: Používat NSS databázi v ADRESÁŘI

en: DIR
cs: ADRESÁŘ

en: Run in batch mode
cs: Běžet v dávkovém režimu

en: Write the default secret to PACKET
cs: Zapsat implicitní tajemství do PAKETU

en: PACKET
cs: PAKET

en: Write data encryption key to PACKET
cs: Zapsat klíč pro šifrování dat do PAKETU

en: Write passphrase to PACKET
cs: Zapsat heslo do PAKETU

en: Create a random passphrase and write it to PACKET
cs: Vytvořit náhodné heslo a zapsat je do PAKETU

en: Encrypt for the certificate in CERT
cs: Zašifrovat pro certifikát v CERT

en: Use FORMAT for all output packets
cs: Použít pro všechny výstupní pakety FORMÁT

en: FORMAT
cs: FORMÁT

en: Only include unencrypted information, if any, in --dump
cs: Do --dump zahrnout jen nešifrované informace, pokud existují

en: Include secrets in --dump output
cs: Zahrnout tajemství do výstupu --dump

en: OPERANDS
cs: OPERANDY

en: Manages encrypted volume keys and passphrases.
cs: Spravuje klíče a hesla šifrovaných svazků.

en: Report bugs to %s
cs: Chyby hlaste na %s

en: %s: %s
    Run `%s --help' for more information.
cs: %s: %s
    Pro více informací spusťte „%s --help“'.

en: Copyright (C) 2009 Red Hat, Inc. All rights reserved.
    This software is distributed under the GPL v.2.
    
    This program is provided with NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
cs: Copyright © 2009 Red Hat, Inc. All rights reserved.
    Toto software je distribuováno pod podmínkami GPL v.2.
    
    Tento program je poskytován BEZ ZÁRUKY, je-li to povoleno zákonem.

en: Operation mode not specified
cs: Nezadán režim práce

en: Ambiguous operation mode
cs: Nejednoznačný režim práce

en: `--%s' is only valid with `--%s'
cs: „--%s“ je platné jen s „--%s“

en: Output can be specified only with `--save' or `--reencrypt'
cs: Výstup může být zadán jen s „--save“ nebo „--reencrypt“

en: No output specified
cs: Nezadán výstup

en: Ambiguous output format
cs: Nejednoznačný formát výstupu

en: Unknown packet format `%s'
cs: Neznámý formát paketu „%s“

en: Output format does not match other options
cs: Formát výstupu neodpovídá ostatním přepínačům

en: Error, try again.
cs: Chyba, zkuste to znovu.

en: Enter password for `%s':
cs: Zadejte heslo pro „%s“:

en: Error reading `%s':
cs: Chyba při čtení „%s“:

en: Error decoding `%s':
cs: Chyba při dekódování „%s“:

en: New packet passphrase
cs: Heslo nového paketu

en: Passphrases do not match.  New packet passphrase
cs: Hesla si neodpovídají. Heslo nového paketu

en: Repeat new packet passphrase
cs: Opakujte heslo nového paketu

en: Error creating `%s':
cs: Chyba při vytváření „%s“:

en: Error generating passphrase: %s
cs: Chyba při generování hesla: %s

en: Usage: %s --save VOLUME [PACKET]
cs: Použití: %s --save SVAZEK [PAKET]

en: Error opening `%s': %s
cs: Chyba při otevírání „%s“: %s

en: Error loading `%s': %s
cs: Chyba při načítání „%s“: %s

en: Error creating a passphrase: %s
cs: Chyba při vytváření hesla: %s

en: `%s' does not match `%s':
cs: „%s“ neodpovídá „%s“:

en: `%s' perhaps does not match `%s'
cs: „%s“ možná neodpovídá „%s“

en: Are you sure you want to use this packet?
cs: Opravdu chcete použít tento paket?

en: Error getting a yes/no answer
cs: Chyba při získávání odpovědi ano/ne

en: Usage: %s --%s VOLUME PACKET
cs: Použití: %s --%s SVAZEK PAKET

en: Error restoring access to `%s': %s
cs: Chyba při obnovování přístupu k „%s“: %s

en: Usage: %s --%s VOLUME PACKET NAME
cs: Použití: %s --%s SVAZEK PAKET NÁZEV

en: Error setting up `%s': %s
cs: Chyba při nastavování „%s“: %s

en: Usage: %s --%s PACKET
cs: Použití: %s --%s PAKET

en: Error reading `%s': %s
cs: Chyba při čtení „%s“: %s

en: Invalid packet: %s
cs: Neplatný paket: %s

en: Unencrypted
cs: Nešifrován

en: Public key-encrypted
cs: Šifrován veřejným klíčem

en: Passphrase-encrypted
cs: Šifrován heslem

en: Only secrets public key-encrypted
cs: Jen tajemství šifrována veřejným klíčem

en: Only secrets symmetric key-encrypted
cs: Jen tajemství šifrována symetrickým klíčem

en: Packet format
cs: Formát paketu

en: Error decoding `%s': %s
cs: Chyba při dekódování „%s“: %s
