volume_key - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: A string is too long
eu: Kate bat luzeegia da

en: Binary data is too long
eu: Datu binarioak luzeegiak dira

en: A KMIP structure is too long
eu: KMIP egitura bat luzeegia da

en: Unexpected end of data
eu: Ustekabeko datuen bukaera

en: Unexpected item tag 0x%08lX
eu: Ustekabeko elementu etiketa 0x%08lX

en: Unexpected item type 0x%02X
eu: Ustekabeko elementu mota 0x%02X

en: Unexpected item size
eu: Ustekabeko elementuaren tamaina

en: String item expected, got %02X
eu: Kate elementua espero zen, %02X lortu da

en: Structure does not fit in its container
eu: Egitura ez da egokitzen bere edukiontzian

en: Unexpected data in structure
eu: Ustekabeko datuak egituran

en: Number of key bits is not positive
eu: Gako bit kopurua ez da positiboa

en: The key is too long
eu: Gakoa luzeegia da

en: Host name
eu: Ostalari-izena

en: Volume format
eu: Bolumenaren formatua

en: Volume UUID
eu: Bolumenaren UUIDa

en: Volume label
eu: Bolumenaren etiketa

en: Volume path
eu: Bolumenaren bidea

en: Unknown error %d
eu: %d errore ezezaguna

en: The passphrase must be a string
eu: Pasaesaldiak kate bat izan behar du

en: Passphrase unknown
eu: Pasaesaldi ezezaguna

en: Key length mismatch
eu: Gakoen luzerak ez datoz bat

en: NUL byte in passphrase
eu: NUL bytea pasaesaldian

en: Error opening LUKS volume:
eu: Errorea LUKS bolumena irekitzean:

note: TRANSLATORS: The "(y/n)" part should indicate to the user that input matching (locale yesexpr) and (locale noexpr) is expected.
en: %s (y/n)
eu: %s (b/e)

en: Show version
eu: Erakutsi bertsioa

en: Run in batch mode
eu: Exekutatu batch moduan

en: Error, try again.
eu: Errorea, saiatu berriro.

en: Error reading `%s':
eu: Errorea `%s' irakurtzean:

en: Error reading `%s': %s
eu: Errorea `%s' irakurtzean: %s

en: Invalid packet: %s
eu: Baliogabeko paketea: %s
