volume_key - en to nl translation catalogue (143 entries)

en: Not enough space provided to store a KMIP packet
nl: Niet voldoende ruimte aangeboden op een KMIP pakket op te slaan

en: A string is too long
nl: Een string is te lang

en: Binary data is too long
nl: Binaire data is te lang

en: A KMIP structure is too long
nl: Een KMIP structuur is te lang

en: Unexpected end of data
nl: Onverwacht einde van data

en: Unexpected item tag 0x%08lX
nl: Onverwacht item tag 0x%08lX

en: Unexpected item type 0x%02X
nl: Onverwacht item type 0x%02X

en: Unexpected item size
nl: Onverwachte item grootte

en: Unsupported enum value %s
nl: Niet ondersteunde enum waarde %s

en: String item expected, got %02X
nl: String item verwacht, kreeg %02X

en: Structure does not fit in its container
nl: Structuur past niet in zijn container

en: Unexpected data in structure
nl: Onverwachte data in structuur

en: Number of key bits is not positive
nl: Aantal sleutel bits is niet positief

en: Wrapped key is not opaque
nl: Verpakte sleutel is niet doorlatend

en: Unsupported symmetric key format %s
nl: Niet ondersteund symmetrisch sleutel formaat %s

en: Unsupported KMIP version %s.%s
nl: Niet ondersteund KMIP versie %s.%s

en: Unsupported object type %s
nl: Niet ondersteund object type %s

en: Unexpected data after packet
nl: Onverwachte data na het pakket

en: Unsupported packet type %s
nl: Niet ondersteund pakket type %s

en: Unsupported mechanism %lu
nl: Niet ondersteund mechanisme %lu

en: Unexpected wrapped key format
nl: Onverwacht verpakte sleutel formaat

en: Unsupported wrapping mechanism
nl: Niet ondersteund verpakking mechanisme

en: Unsupported asymmetric encryption format
nl: Niet ondersteund asymmetrisch encryptie formaat

en: Input packet is too small
nl: Input pakket is te klein

en: Input is not a volume_key escrow packet
nl: Input is geen volume_key escrow pakket

en: Unsupported packet format
nl: Niet ondersteund pakket formaat

en: Escrow packet passphrase
nl: Escrow pakket wachtzin

en: Too many attempts to get a valid passphrase
nl: Te veel pogingen om een geldige wachtzin te krijgen

en: Too many attempts to get a valid symmetric key
nl: Te veel pogingen om een geldige symmetrische sleutel te krijgen

en: The packet metadata is encrypted
nl: De pakket metadata is versleuteld

en: User interface callbacks not provided
nl: Gebruikersinterface callbacks niet geboden

en: Passphrase not provided
nl: Wachtzin niet opgegeven

en: Symmetric key callback not provided
nl: Symmetrische sleutel callbacks niet aangeboden

en: Symmetric key not provided
nl: Symmetrische sleutel niet opgegeven

en: The key is too long
nl: De sleutel is te lang

en: Required attribute `%s' not found
nl: Vereist attribuut `%s' niet gevonden

en: Cannot get attributes of `%s'
nl: Kan attributen van `%s' niet krijgen

en: Host name
nl: Host naam

en: Volume format
nl: Volume formaat

en: Volume path
nl: Volume pad

en: Volume `%s' has unsupported format
nl: Volume `%s' heeft niet ondersteund formaat

en: Volume format mismatch (packet `%s', volume `%s')
nl: Verkeerde volume formaat combinatie (pakket `%s', volume `%s')

en: UUID mismatch (packet `%s', volume `%s')
nl: Verkeerde UUID combinatie (pakket `%s', volume `%s')

en: Host name mismatch (packet `%s', volume `%s')
nl: Verkeerde host naam combinatie (pakket `%s', volume `%s')

en: Volume label mismatch (packet `%s', volume `%s')
nl: Verkeerde label combinatie (pakket `%s', volume `%s')

en: Volume path mismatch (packet `%s', volume `%s')
nl: Verkeerde pad combinatie (pakket `%s', volume `%s')

en: Unsupported volume format `%s'
nl: Niet ondersteund volume formaat `%s'

en: Unknown error %d
nl: Onbekende fout %d

en: Error getting information about volume `%s':
nl: Fout bij het verkrijgen van informatie over volume `%s':

en: UUID mismatch between libblkid and libcryptsetup: `%s' vs. `%s'
nl: Verkeerde UUID combinatie tussen libblkid en libcryptsetup: `%s' vs. `%s'

en: LUKS cipher name
nl: LUKS sleutel naam

en: LUKS cipher mode
nl: LUKS sleutel mode

en: Key size (bits)
nl: Sleutel grootte (bits)

en: Data encryption key
nl: Data encryptie sleutel

en: Passphrase
nl: Wachtzin

en: Passphrase slot
nl: Wachtzin ruimte

en: Encryption information type unsupported in LUKS
nl: Encryptie informatie type niet ondersteund in LUKS

en: Passphrase for `%s'
nl: Wachtzin voor `%s'

en: Error getting LUKS data encryption key:
nl: Fout bij het verkrijgen van LUKS data encryptie sleutel:

en: Cipher name mismatch (packet `%s', volume `%s')
nl: Verkeerde sleutel naam combinatie (pakket `%s', volume `%s')

en: Cipher mode mismatch (packet `%s', volume `%s')
nl: Verkeerde sleutel mode combinatie (pakket `%s', volume `%s')

en: Key size mismatch (packet %zu, volume %zu)
nl: Verkeurde sleutel grootte combinatie (pakket %zu, volume %zu)

en: LUKS data encryption key in packet is invalid:
nl: LUKS data encryptie sleutel in pakket is ongeldig:

en: LUKS passphrase in packet is invalid:
nl: LUKS wachtzin in pakket is ongeldig:

en: Escrow packet does not contain the LUKS data encryption key
nl: Escrow pakket bevat geen LUKS data encryptie sleutel

en: New passphrase for `%s'
nl: Nieuwe wachtzin voor `%s'

en: Repeat new passphrase for `%s'
nl: Herhaal nieuwe wachtzin voor `%s'

en: Passphrases do not match.  New passphrase for `%s'
nl: Wachtzinnen komen niet overeen.  Nieuwe wachtzin voor `%s'

en: Too many attempts to get a passphrase
nl: Te veel pogingen om een wachtzin te verkrijgen

en: Error adding a LUKS passphrase
nl: Fout in het toevoegen van een LUKS wachtzin

en: Can not add a secret of this type
nl: Kan geen geheim van dit type toevoegen

en: Data encryption key unknown
nl: Data encryptie sleutel onbekend

en: The passphrase must be a string
nl: De wachtzin moet een reeks karakters zijn.

en: Passphrase unknown
nl: Wachtzin onbekend

en: Unsupported key length %s
nl: niet ondersteunde sleutel lengte %s

en: Key length mismatch
nl: Sleutel lengte komt niet overeen

en: Invalid slot number `%s'
nl: Ongeldig ruimte nummer `%s'

en: NUL byte in passphrase
nl: NUL byte in wachtzin

en: Error opening LUKS volume:
nl: Fout bij het openen van LUKS volume:

en: Error decoding certificate
nl: Fout bij decoderen van certificaat

en: Show version
nl: Laat versie zien

en: Save volume secrets to a packet.  Expects operands VOLUME [PACKET].
nl: Sla volume geheimen op in een pakket.  Verwacht operators VOLUME [PAKKET].

en: Restore volume secrets from a packet.  Expects operands VOLUME PACKET.
nl: Laad volume geheimen van een pakket opnieuw.  Verwacht operators VOLUME PAKKET.

en: Set up an encrypted volume using secrets from a packet.  Expects operands VOLUME PACKET NAME.
nl: Stel een versleutelde volume in met gebruik van de geheimen van een pakket.  Verwacht operators VOLUME PAKKET NAAM.

en: Re-encrypt an escrow packet.  Expects operand PACKET.
nl: Her-encryptie van een escrow pakket.  Verwacht operator PAKKET.

en: Show information contained in a packet.  Expects operand PACKET.
nl: Laat informatie van een pakket zien.  Verwacht operator PAKKET

en: Show secrets contained in a packet.  Expects operand PACKET.
nl: Laat geheimen van een pakket zien.  Verwacht operator PAKKET

en: Use the NSS database in DIR
nl: Gebruik de NSS database in MAP

en: DIR
nl: MAP

en: Run in batch mode
nl: Draai in batch mode

en: Write the default secret to PACKET
nl: Schrijf het standaard geheim naar PAKKET

en: PACKET
nl: PAKKET

en: Write data encryption key to PACKET
nl: Schrijf data encryptie sleutel naar PAKKET

en: Write passphrase to PACKET
nl: Schrijf wachtzin naar PAKKET

en: Create a random passphrase and write it to PACKET
nl: Maak een willekeurige wachtzin en schrijf het naar PAKKET

en: Encrypt for the certificate in CERT
nl: Versleutel voor het certificaat in CERT

en: Use FORMAT for all output packets
nl: Gebruik FORMAT voor alle output pakketten

en: Only include unencrypted information, if any, in --dump
nl: Voeg alleen niet versleutelde informatie, als die er is, toe met --dump

en: Include secrets in --dump output
nl: Voeg geheimen toe aan --dump output

en: OPERANDS
nl: OPERATOREN

en: Manages encrypted volume keys and passphrases.
nl: Beheert versleutelde volume sleutels en wachtzinnen.

en: Report bugs to %s
nl: Rapporteren van bugs aan %s

en: %s: %s
    Run `%s --help' for more information.
nl: %s: %s
    Voer `%s --help' uit voor meer informatie.

en: Copyright (C) 2009 Red Hat, Inc. All rights reserved.
    This software is distributed under the GPL v.2.
    
    This program is provided with NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
nl: Copyright (C) 2009 Red Hat, Inc. All rights reserved.
    Deze software wordt verspreid onder de  GPL v.2.
    
    Dit programma wordt aangeboden ZONDER GARANTIE, voor zover de wet dat toelaat.

en: Operation mode not specified
nl: Operatie mode niet opgegeven

en: Ambiguous operation mode
nl: Dubbelzinnige operatie mode

en: `--%s' is only valid with `--%s'
nl: `--%s' is alleen geldig met `--%s'

en: Output can be specified only with `--save' or `--reencrypt'
nl: Output kan alleen opgeven worden met `--save' of `--reencrypt'

en: No output specified
nl: Geen output opgegeven

en: Ambiguous output format
nl: Dubbelzinnig output formaat

en: Unknown packet format `%s'
nl: Onbekend pakket formaat `%s'

en: Output format does not match other options
nl: Output formaat past niet bij andere opties

en: Error, try again.
nl: Fout, probeer opnieuw.

en: Enter password for `%s':
nl: Type wachtwoord in voor `%s':

en: Error reading `%s':
nl: Fout bij het lezen `%s':

en: Error decoding `%s':
nl: Fout bij het decoderen `%s':

en: New packet passphrase
nl: Nieuwe pakket wachtzin

en: Passphrases do not match.  New packet passphrase
nl: Wachtzinnen komen niet overeen.  Nieuw pakket wachtzin

en: Repeat new packet passphrase
nl: Herhaal nieuw pakket wachtzin

en: Error creating `%s':
nl: Fout bij aanmaken `%s':

en: Error generating passphrase: %s
nl: Fout bij genereren wachtzin: %s

en: Usage: %s --save VOLUME [PACKET]
nl: Gebruik: %s --save VOLUME [PAKKET]

en: Error opening `%s': %s
nl: Fout bij openen `%s': %s

en: Error loading `%s': %s
nl: Fout bij laden `%s': %s

en: Error creating a passphrase: %s
nl: Fout bij aanmaken van een wachtzin: %s

en: `%s' does not match `%s':
nl: `%s' komt niet overeen met `%s':

en: `%s' perhaps does not match `%s'
nl: `%s' komt misschien niet overeen met `%s'

en: Are you sure you want to use this packet?
nl: Weet je zeker dat je dit pakket wilt gebruiken?

en: Error getting a yes/no answer
nl: Fout bij het krijgen van een ja/nee antwoord

en: Usage: %s --%s VOLUME PACKET
nl: Gebruik: %s --%s VOLUME PAKKET

en: Error restoring access to `%s': %s
nl: Fout bij herstellen toegang tot `%s': %s

en: Usage: %s --%s VOLUME PACKET NAME
nl: Gebruik: %s --%s VOLUME PAKKET NAAM

en: Error setting up `%s': %s
nl: Fout bij instellen van `%s': %s

en: Usage: %s --%s PACKET
nl: Gebruik: %s --%s PAKKET

en: Error reading `%s': %s
nl: Fout bij lezen `%s': %s

en: Invalid packet: %s
nl: Ongeldig pakket: %s

en: Unencrypted
nl: Niet-versleuteld

en: Public key-encrypted
nl: Publieke sleutel encryptie

en: Passphrase-encrypted
nl: Wachtzin versleuteld

en: Only secrets public key-encrypted
nl: Alleen geheime publieke sleutel encryptie

en: Only secrets symmetric key-encrypted
nl: Alleen geheime symmetrische sleutel encryptie

en: Packet format
nl: Pakket formaat

en: Error decoding `%s': %s
nl: Fout bij decoderen `%s': %s
