volume_key - en to or translation catalogue (141 entries)

en: Not enough space provided to store a KMIP packet
or: ଗୋଟିଏ KMIP ପ୍ୟାକେଟ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ଥାନ ପ୍ରଦାନ କରାହୋଇନାହିଁ

en: A string is too long
or: ଗୋଟିଏ ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ ଅତ୍ୟଧିକ ଲମ୍ବା ଅଛି

en: Binary data is too long
or: ଦ୍ୱମିକ ତଥ୍ୟଟି ଅତ୍ୟଧିକ ଲମ୍ବା ଅଛି

en: A KMIP structure is too long
or: ଗୋଟିଏ KMIP ସଂରଚନାଟି ଅତ୍ୟଧିକ ଲମ୍ବା ଅଛି

en: Unexpected end of data
or: ତଥ୍ୟର ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସମାପ୍ତି

en: Unexpected item tag 0x%08lX
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ବସ୍ତୁ ଟ୍ୟାଗ 0x%08lX

en: Unexpected item type 0x%02X
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ବସ୍ତୁ ପ୍ରକାର 0x%02X

en: Unexpected item size
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ବସ୍ତୁ ଆକାର

en: Unsupported enum value %s
or: ଅସମର୍ଥିତ enum ମୂଲ୍ୟ %s

en: String item expected, got %02X
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ ବସ୍ତୁକୁ ଆଶାକରାଯାଏ, %02X ପାଇଛି

en: Structure does not fit in its container
or: ସଂରଚନାଟି ଏହାର ଧାରଣପାତ୍ରରେ ଖାପଖାଏ ନାହିଁ

en: Unexpected data in structure
or: ସଂରଚନାରେ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ତଥ୍ୟ

en: Number of key bits is not positive
or: କି ବିଟଗୁଡ଼ିକର ସଂଖ୍ୟା ଯୁକ୍ତାତ୍ମକ ନୁହଁ

en: Wrapped key is not opaque
or: ଘୋଡ଼ାହୋଇଥିବା କି'ଟି ଅସ୍ୱଚ୍ଛ ନୁହଁ

en: Unsupported symmetric key format %s
or: ଅସମର୍ଥିତ ସନ୍ତୁଳିତ କି ଶୈଳୀ %s

en: Unsupported KMIP version %s.%s
or: ଅସମର୍ଥିତ KMIP ସଂସ୍କରଣ %s.%s

en: Unsupported object type %s
or: ଅସମର୍ଥିତ ବସ୍ତୁ ପ୍ରକାର %s

en: Unexpected data after packet
or: ପ୍ୟାକେଟ ପରେ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ତଥ୍ୟ

en: Unsupported packet type %s
or: ଅସମର୍ଥିତ ପ୍ୟାକେଟ ପ୍ରକାର %s

en: Unsupported mechanism %lu
or: ଅସମର୍ଥିତ ଯନ୍ତ୍ରକୌଶଳ %lu

en: Unexpected wrapped key format
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଘୋଡ଼ାହୋଇଥିବା କି' ର ଶୈଳୀ

en: Unsupported wrapping mechanism
or: ଅସମର୍ଥିତ ଘୋଡ଼ାଇବା ଯନ୍ତ୍ରକୌଶଳ

en: Unsupported asymmetric encryption format
or: ଅସମର୍ଥିତ ସନ୍ତୁଳିତ ସଂଗୁପ୍ତ ଶୈଳୀ

en: Input packet is too small
or: ନିବେଶ ପ୍ୟାକେଟଟି ଅତ୍ୟଧିକ ଛୋଟ

en: Input is not a volume_key escrow packet
or: ନିବେଶଟି ଗୋଟିଏ volume_key ନିଲମ୍ବ ପ୍ୟାକେଟ ନୁହଁ

en: Unsupported packet format
or: ଅସମର୍ଥିତ ପ୍ୟାକେଟ ଶୈଳୀ

en: Escrow packet passphrase
or: Escrow ପ୍ୟାକେଟ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Too many attempts to get a valid passphrase
or: ଗୋଟିଏ ବୈଧ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପାଇବା ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା

en: Too many attempts to get a valid symmetric key
or: ଗୋଟିଏ ବୈଧ ସନ୍ତୁଳିତ କି ପାଇବା ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା

en: The packet metadata is encrypted
or: ପ୍ୟାକେଟ ଅଧିତଥ୍ୟଟି ସଂଗୁପ୍ତ ଅଛି

en: User interface callbacks not provided
or: ଚାଳକ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ଡାକରା ପ୍ରଦାନ କରାହୋଇନାହିଁ

en: Passphrase not provided
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇନାହିଁ

en: Symmetric key callback not provided
or: ସନ୍ତୁଳିତ କି ଡାକରା ପ୍ରଦାନ କରାହୋଇନାହିଁ

en: Symmetric key not provided
or: ସନ୍ତୁଳିତ କି ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇନାହିଁ

en: The key is too long
or: କି ଟି ଅତ୍ୟଧିକ ଲମ୍ବା

en: Required attribute `%s' not found
or: ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଗୁଣଧର୍ମ `%s' ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Cannot get attributes of `%s'
or: `%s' ର ଗୁଣଧର୍ମକୁ ପାଇବେ ନାହିଁ

en: Host name
or: ଆଧାର ନାମ

en: Volume format
or: ଭଲ୍ୟୁମ ଶୈଳୀ

en: Volume UUID
or: ଭଲ୍ୟୁମ UUID

en: Volume label
or: ଭଲ୍ୟୁମ ନାମପଟି

en: Volume path
or: ଭଲ୍ୟୁମ ପଥ

en: Volume `%s' has unsupported format
or: ଭଲ୍ୟୁମ `%s' ରେ ଅସମର୍ଥିତ ଶୈଳୀ ଅଛି

en: Volume format mismatch (packet `%s', volume `%s')
or: ଭଲ୍ୟୁମ ଶୈଳୀ ମେଳଖାଉନାହିଁ (ପ୍ୟାକେଟ `%s', ଭଲ୍ୟୁମ `%s')

en: UUID mismatch (packet `%s', volume `%s')
or: UUID ମେଳ ଖାଉନାହିଁ (ପ୍ୟାକେଟ `%s', ଭଲ୍ୟୁମ `%s')

en: Host name mismatch (packet `%s', volume `%s')
or: ଆଧାର ନାମ ମେଳଖାଉନାହିଁ (ପ୍ୟାକେଟ `%s', ଭଲ୍ୟୁମ `%s')

en: Volume label mismatch (packet `%s', volume `%s')
or: ଭଲ୍ୟୁମ ସ୍ତର ମେଳଖାଉନାହିଁ (ପ୍ୟାକେଟ `%s', ଭଲ୍ୟୁମ `%s')

en: Volume path mismatch (packet `%s', volume `%s')
or: ଭଲ୍ୟୁମ ପଥ ମେଳଖାଉନାହିଁ (ପ୍ୟାକେଟ `%s', ଭଲ୍ୟୁମ `%s')

en: Unsupported volume format `%s'
or: ଅସମର୍ଥିତ ଭଲ୍ୟୁମ ଶୈଳୀ `%s'

en: Unknown error %d
or: ଅଜଣା ତ୍ରୁଟି %d

en: Error getting information about volume `%s':
or: ଭଲ୍ୟୁମ `%s' ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପାଇବାରେ ତ୍ରୁଟି:

en: UUID mismatch between libblkid and libcryptsetup: `%s' vs. `%s'
or: libblkid ଏବଂ libcryptsetup ମଧ୍ଯରେ UUID ଅମେଳ: `%s' ବନାମ `%s'

en: LUKS cipher name
or: LUKS ସିଫର ନାମ

en: LUKS cipher mode
or: LUKS ସିଫର ଧାରା

en: Key size (bits)
or: କି ଆକାର (ବିଟରେ)

en: Data encryption key
or: ତଥ୍ୟ ସଂଗୁପ୍ତ କି

en: Passphrase
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ

en: Passphrase slot
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ଅବଧି

en: Encryption information type unsupported in LUKS
or: LUKS ରେ ସଂଗୁପ୍ତ ସୂଚନା ପ୍ରକାର ଅସମର୍ଥିତ

en: Passphrase for `%s'
or: `%s' ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Error getting LUKS data encryption key:
or: LUKS ତଥ୍ୟ ସଂଗୁପ୍ତ କି ପାଇବାରେ ତ୍ରୁଟି:

en: Cipher name mismatch (packet `%s', volume `%s')
or: ସିଫର ନାମ ମେଳଖାଉନାହିଁ (ପ୍ୟାକେଟ `%s', ଭଲ୍ୟୁମ `%s')

en: Cipher mode mismatch (packet `%s', volume `%s')
or: ସିଫର ଧାରା ମେଳଖାଉନାହିଁ (ପ୍ୟାକେଟ `%s', ଭଲ୍ୟୁମ `%s')

en: Key size mismatch (packet %zu, volume %zu)
or: ମୂଖ୍ୟ ଆକାର ଅମେଳ (ପ୍ୟାକେଟ %zu, ଭଲ୍ୟୁମ %zu)

en: LUKS data encryption key in packet is invalid:
or: ପ୍ୟାକେଟରେ ଥିବା LUKS ତଥ୍ୟ ସଂଗୁପ୍ତ କି ଟି ଅବୈଧ:

en: LUKS passphrase in packet is invalid:
or: ପ୍ୟାକେଟରେ ଥିବା LUKS ପ୍ରବେଶ ସଂକେତଟି ଅବୈଧ:

en: Escrow packet does not contain the LUKS data encryption key
or: ନିଲମ୍ବ ପ୍ୟାକେଟ LUKS ତଥ୍ୟ ସଂଗୁପ୍ତ କି ଧାରଣ କରିନଥାଏ

en: New passphrase for `%s'
or: `%s' ପାଇଁ ନୂତନ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Repeat new passphrase for `%s'
or: `%s' ପାଇଁ ନୂତନ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତର ପୁନରାବୃତ୍ତି କରନ୍ତୁ

en: Passphrases do not match.  New passphrase for `%s'
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ମେଳଖାଉନାହିଁ।  `%s' ପାଇଁ ନୂତନ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Too many attempts to get a passphrase
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପାଇବା ପାଇଁ ଅନେକ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା

en: Error adding a LUKS passphrase
or: ଗୋଟିଏ LUKS ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ଯୋଗ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: Can not add a secret of this type
or: ଏହି ପ୍ରକାରର ଗୋଟିଏ ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟକୁ ଯୋଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Data encryption key unknown
or: ତଥ୍ୟ ସଂଗୁପ୍ତ କି ଜଣା ନାହିଁ

en: The passphrase must be a string
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତଟି ଗୋଟିଏ ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ ହୋଇଥିବା ଉଚିତ

en: Passphrase unknown
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ଜଣା ନାହିଁ

en: Unsupported key length %s
or: ଅସମର୍ଥିତ କି ଲମ୍ବ %s

en: Key length mismatch
or: କି ଲମ୍ବ ମେଳ ଖାଉନାହିଁ

en: Invalid slot number `%s'
or: ଅବୈଧ ସ୍ଲଟ କ୍ରମ ସଂଖ୍ୟା `%s'

en: NUL byte in passphrase
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତରେ NUL ବାଇଟ

en: Error opening LUKS volume:
or: LUKS ଭଲ୍ୟୁମ ଖୋଲିବାରେ ତ୍ରୁଟି:

en: Error decoding certificate
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଅବସଂକେତନ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: Show version
or: ସଂସ୍କରଣ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Save volume secrets to a packet.  Expects operands VOLUME [PACKET].
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ୟାକେଟ ମଧ୍ଯକୁ ଭଲ୍ୟୁମ ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ। ସଂକାର୍ଯ୍ୟ VOLUME [PACKET] କୁ ଆଶାକରାଯାଏ।

en: Restore volume secrets from a packet.  Expects operands VOLUME PACKET.
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ୟାକେଟ ମଧ୍ଯକୁ ଭଲ୍ୟୁମ ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ। ସଂକାର୍ଯ୍ୟ VOLUME PACKET କୁ ଆଶାକରାଯାଏ।

en: Set up an encrypted volume using secrets from a packet.  Expects operands VOLUME PACKET NAME.
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ୟାକେଟରୁ ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରି ସଂଗୁପ୍ତ ଭଲ୍ୟୁମ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ।  ସଂକାର୍ଯ୍ୟ VOLUME PACKET NAME କୁ ଆଶାକରାଯାଏ।

en: Re-encrypt an escrow packet.  Expects operand PACKET.
or: ଆପଣଙ୍କର ନିଲମ୍ବ ପ୍ୟାକେଟକୁ ପୁନଃ ସଂଗୁପ୍ତ କରନ୍ତୁ।  ସଂକାର୍ଯ୍ୟ PACKET କୁ ଆଶାକରାଯାଏ।

en: Show information contained in a packet.  Expects operand PACKET.
or: ପ୍ୟାକେଟରେ ଧାରଣ କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଦର୍ଶାନ୍ତୁ।  ସଂକାର୍ଯ୍ୟ PACKET କୁ ଆଶାକରାଯାଏ।

en: Show secrets contained in a packet.  Expects operand PACKET.
or: ପ୍ୟାକେଟରେ ଧାରଣ କରାଯାଇଥିବା ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ।  ସଂକାର୍ଯ୍ୟ PACKET କୁ ଆଶାକରାଯାଏ।

en: Use the NSS database in DIR
or: DIR ରେ NSS ତଥ୍ୟାଧାରକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Run in batch mode
or: ବ୍ୟାଚ ଧାରାରେ ଚଲାନ୍ତୁ

en: Write the default secret to PACKET
or: PACKET ରେ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟକୁ ଲେଖିଥାଏ

en: Write data encryption key to PACKET
or: PACKET ରେ ତଥ୍ୟ ସଂଗୁପ୍ତ କି କୁ ଲେଖିଥାଏ

en: Write passphrase to PACKET
or: PACKET ରେ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ଲେଖିଥାଏ

en: Create a random passphrase and write it to PACKET
or: ଗୋଟିଏ କ୍ରମମୁକ୍ତ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ ଏବଂ ତାହାକୁ PACKETରେ ଲେଖନ୍ତୁ

en: Encrypt for the certificate in CERT
or: CERT ରେ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ପାଇଁ ସଂଗୁପ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Use FORMAT for all output packets
or: ସମସ୍ତ ଫଳାଫଳ ପ୍ୟାକେଟଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ FORMAT ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Only include unencrypted information, if any, in --dump
or: କେବଳ ସଂଗୁପ୍ତ ସୂଚନାକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ, ଯଦି କିଛି, --dump ରେ ଅଛି

en: Include secrets in --dump output
or: --dump ଫଳାଫଳରେ ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Manages encrypted volume keys and passphrases.
or: ସଂଗୁପ୍ତ ଭଲ୍ୟୁମ କି ଏବଂ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତଗୁଡ଼ିକୁ ପରିଚାଳନା କରିଥାଏ।

en: Report bugs to %s
or: %s ରେ ତ୍ରୁଟି ଖବର କରନ୍ତୁ

en: %s: %s
    Run `%s --help' for more information.
or: %s: %s
    ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ `%s --help' କି ଚଲାନ୍ତୁ।

en: Operation mode not specified
or: ପ୍ରୟୋଗ ଧାରା ଉଲ୍ଲେଖ କରାହୋଇନାହିଁ

en: Ambiguous operation mode
or: ସନ୍ଦେହଜନକ ପ୍ରୟୋଗ ଧାରା

en: `--%s' is only valid with `--%s'
or: `--%s' ଟି କେବଳ `--%s' ସହିତ ବୈଧ

en: Output can be specified only with `--save' or `--reencrypt'
or: କେବଳ `--save' ଅଥବା `--reencrypt' ସହିତ ଫଳାଫଳକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇ ପାରିବ

en: No output specified
or: କୌଣସି ଫଳାଫଳ ଉଲ୍ଲେଖ କରାହୋଇନାହିଁ

en: Ambiguous output format
or: ସନ୍ଦେହଜନକ ଫଳାଫଲ ଶୈଳୀ

en: Unknown packet format `%s'
or: ଅଜଣା ପ୍ୟାକେଟ ଶୈଳୀ `%s'

en: Output format does not match other options
or: ଫଳାଫଳ ଶୈଳୀ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ମେଳଖାଏ ନାହିଁ

en: Error, try again.
or: ତ୍ରୁଟି, ପୁଣିଥରେ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ।

en: Enter password for `%s':
or: `%s' ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ଭରଣ କରନ୍ତୁ:

en: Error reading `%s':
or: `%s' କୁ ପଢ଼ିବାରେ ତ୍ରୁଟି:

en: Error decoding `%s':
or: `%s' କୁ ଅବସଂକେତନ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି:

en: New packet passphrase
or: ନୂତନ ପ୍ୟାକେଟ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Passphrases do not match.  New packet passphrase
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ମେଳଖାଉନାହିଁ।  ନୂତନ ପ୍ୟାକେଟ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Repeat new packet passphrase
or: ନୂତନ ପ୍ୟାକେଟ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତର ପୁନରାବୃତ୍ତି କରନ୍ତୁ

en: Error creating `%s':
or: `%s' ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି:

en: Error generating passphrase: %s
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Usage: %s --save VOLUME [PACKET]
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: %s --save VOLUME [PACKET]

en: Error opening `%s': %s
or: `%s' କୁ ଖୋଲିବାରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Error loading `%s': %s
or: `%s' କୁ ଧାରଣ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Error creating a passphrase: %s
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: `%s' does not match `%s':
or: `%s' ସହିତ `%s' ମେଳଖାଇନଥାଏ:

en: `%s' perhaps does not match `%s'
or: `%s' ହୁଏତଃ `%s' ସହିତ ମେଳ ଖାଇନପାରେ

en: Are you sure you want to use this packet?
or: ଏହି ପ୍ୟାକେଟକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବେ ବୋଲି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି?

en: Error getting a yes/no answer
or: ଗୋଟିଏ ହଁ/ନାଁ ଉତ୍ତର ପାଇବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: Usage: %s --%s VOLUME PACKET
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: %s --%s VOLUME PACKET

en: Error restoring access to `%s': %s
or: `%s' କୁ ଅଭିଗମ୍ୟତା ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Usage: %s --%s VOLUME PACKET NAME
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: %s --%s VOLUME PACKET NAME

en: Error setting up `%s': %s
or: `%s' କୁ ସେଟ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Usage: %s --%s PACKET
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: %s --%s PACKET

en: Error reading `%s': %s
or: `%s' କୁ ପଢିବା ସମୟରେ ତୃଟି: %s

en: Invalid packet: %s
or: ଅବୈଧ ପ୍ୟାକେଟ: %s

en: Unencrypted
or: ଅସଂଗୁପ୍ତ

en: Public key-encrypted
or: ସର୍ବସାଧାରଣ କି-ସଂଗୁପ୍ତକରଣ

en: Passphrase-encrypted
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ-ସଂଗୁପ୍ତ

en: Only secrets public key-encrypted
or: କେବଳ ଗୁପ୍ତ ସର୍ବସାଧାରଣ କି-ସଂଗୁପ୍ତକରଣ

en: Only secrets symmetric key-encrypted
or: କେବଳ ଗୁପ୍ତ ସନ୍ତୁଳିତ କି-ସଂଗୁପ୍ତକରଣ

en: Packet format
or: ପ୍ୟାକେଟ ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ

en: Error decoding `%s': %s
or: `%s' କୁ ଅବସଂକେତନ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି: %s
