volume_key - en to pl translation catalogue (147 entries)

en: Not enough space provided to store a KMIP packet
pl: Nie dostarczono wystarczającej ilości miejsca, aby przechować pakiet KMIP

en: A string is too long
pl: Ciąg jest za długi

en: Binary data is too long
pl: Dane binarne są za długie

en: A KMIP structure is too long
pl: Struktura KMIP jest za długa

en: Unexpected end of data
pl: Nieoczekiwany koniec danych

en: Unexpected item tag 0x%08lX
pl: Nieoczekiwany znacznik elementu 0x%08lX

en: Unexpected item type 0x%02X
pl: Nieoczekiwany typ elementu 0x%02X

en: Unexpected item size
pl: Nieoczekiwany rozmiar elementu

en: Unsupported enum value %s
pl: Nieobsługiwana wartość wyliczeniowa %s

en: String item expected, got %02X
pl: Oczekiwano elementu ciągu, otrzymano %02X

en: Structure does not fit in its container
pl: Struktura nie mieści się w swoim kontenerze

en: Unexpected data in structure
pl: Nieoczekiwane dane w strukturze

en: Number of key bits is not positive
pl: Liczba bitów klucza nie jest dodatnia

en: Wrapped key is not opaque
pl: Opakowany klucz nie jest przejrzysty

en: Unsupported symmetric key format %s
pl: Nieobsługiwany format klucza symetrycznego %s

en: Unsupported KMIP version %s.%s
pl: Nieobsługiwana wersja KMIP %s.%s

en: Unsupported object type %s
pl: Nieobsługiwany typ obiektu %s

en: Unexpected data after packet
pl: Nieoczekiwane dane po pakiecie

en: Unsupported packet type %s
pl: Nieobsługiwany typ pakietu %s

en: Unsupported mechanism %lu
pl: Nieobsługiwany mechanizm %lu

en: Unexpected wrapped key format
pl: Nieoczekiwany format opakowanego klucza

en: Unsupported wrapping mechanism
pl: Nieobsługiwany mechanizm opakowywania

en: Unsupported asymmetric encryption format
pl: Nieobsługiwany format szyfrowania asymetrycznego

en: Input packet is too small
pl: Pakiet wejściowy jest za mały

en: Input is not a volume_key escrow packet
pl: Wejście nie jest pakietem escrow programu volume_key

en: Unsupported packet format
pl: Nieobsługiwany format pakietu

en: Escrow packet passphrase
pl: Hasło pakietu escrow

en: Too many attempts to get a valid passphrase
pl: Za dużo prób uzyskania prawidłowego hasła

en: Too many attempts to get a valid symmetric key
pl: Za dużo prób uzyskania prawidłowego klucza symetrycznego

en: The packet metadata is encrypted
pl: Metadane pakietu są zaszyfrowane

en: User interface callbacks not provided
pl: Nie podano wywołań zwrotnych interfejsu użytkownika

en: Passphrase not provided
pl: Nie podano hasła

en: Symmetric key callback not provided
pl: Nie podano wywołań zwrotnych klucza symetrycznego

en: Symmetric key not provided
pl: Nie podano klucza symetrycznego

en: The key is too long
pl: Klucz jest za długi

en: Required attribute `%s' not found
pl: Nie odnaleziono wymaganego atrybutu "%s"

en: Cannot get attributes of `%s'
pl: Nie można uzyskać atrybutów "%s"

en: Host name
pl: Nazwa komputera

en: Volume format
pl: Format woluminu

en: Volume UUID
pl: UUID woluminu

en: Volume label
pl: Etykieta woluminu

en: Volume path
pl: Ścieżka woluminu

en: Volume `%s' has unsupported format
pl: Wolumin "%s" posiada nieobsługiwany format

en: Volume format mismatch (packet `%s', volume `%s')
pl: Format woluminu nie zgadza się (pakiet "%s", wolumin "%s")

en: UUID mismatch (packet `%s', volume `%s')
pl: UUID nie zgadza się (pakiet "%s", wolumin "%s")

en: Host name mismatch (packet `%s', volume `%s')
pl: Nazwa komputera nie zgadza się (pakiet "%s", wolumin "%s")

en: Volume label mismatch (packet `%s', volume `%s')
pl: Etykieta woluminu nie zgadza się  (pakiet "%s", wolumin "%s")

en: Volume path mismatch (packet `%s', volume `%s')
pl: Ścieżka woluminu nie zgadza się  (pakiet "%s", wolumin "%s")

en: Unsupported volume format `%s'
pl: Nieobsługiwany format woluminu "%s"

en: Unknown error %d
pl: Nieznany błąd %d

en: Error getting information about volume `%s':
pl: Błąd podczas uzyskiwania informacji o woluminie "%s":

en: UUID mismatch between libblkid and libcryptsetup: `%s' vs. `%s'
pl: UUID nie zgadza się między libblkid a libcryptsetup: "%s" a "%s"

en: LUKS cipher name
pl: Nazwa szyfru LUKS

en: LUKS cipher mode
pl: Tryb szyfru LUKS

en: Key size (bits)
pl: Rozmiar klucza (bity)

en: Data encryption key
pl: Klucz szyfrowania danych

en: Passphrase
pl: Hasło

en: Passphrase slot
pl: Miejsce na hasło

en: Encryption information type unsupported in LUKS
pl: Typ informacji szyfrowania jest nieobsługiwany przez LUKS

en: Passphrase for `%s'
pl: Hasło dla "%s"

en: Error getting LUKS data encryption key:
pl: Błąd podczas uzyskiwania klucza szyfrowania danych LUKS:

en: Cipher name mismatch (packet `%s', volume `%s')
pl: Nazwa szyfru nie zgadza się (pakiet "%s", wolumin "%s")

en: Cipher mode mismatch (packet `%s', volume `%s')
pl: Tryb szyfru nie zgadza się (pakiet "%s", wolumin "%s")

en: Key size mismatch (packet %zu, volume %zu)
pl: Rozmiar klucza nie zgadza się (pakiet %zu, wolumin %zu)

en: LUKS data encryption key in packet is invalid:
pl: Klucz szyfrowania danych LUKS w pakiecie jest nieprawidłowy:

en: LUKS passphrase in packet is invalid:
pl: Hasło LUKS w pakiecie jest nieprawidłowe:

en: Escrow packet does not contain the LUKS data encryption key
pl: Pakiet escrow nie zawiera klucza szyfrowania danych LUKS

en: New passphrase for `%s'
pl: Nowe hasło dla "%s"

en: Repeat new passphrase for `%s'
pl: Proszę powtórzyć nowe hasło dla "%s"

en: Passphrases do not match.  New passphrase for `%s'
pl: Hasła nie zgadzają się. Nowe hasło dla "%s"

en: Too many attempts to get a passphrase
pl: Za dużo prób uzyskania hasła

en: Error adding a LUKS passphrase
pl: Błąd podczas dodawania hasła LUKS

en: Can not add a secret of this type
pl: Nie można dodać tajemnicy tego typu

en: Data encryption key unknown
pl: Nieznany klucz szyfrowania danych

en: The passphrase must be a string
pl: Hasło musi być ciągiem

en: Passphrase unknown
pl: Nieznane hasło

en: Unsupported key length %s
pl: Nieobsługiwana długość klucza %s

en: Key length mismatch
pl: Długość klucza nie zgadza się

en: Invalid slot number `%s'
pl: Nieprawidłowy numer miejsca "%s"

en: NUL byte in passphrase
pl: Bajt NUL w haśle

en: Error opening LUKS volume:
pl: Błąd podczas otwierania woluminu LUKS:

en: Error decoding certificate
pl: Błąd podczas dekodowania certyfikatu

note: TRANSLATORS: The "(y/n)" part should indicate to the user that input matching (locale yesexpr) and (locale noexpr) is expected.
en: %s (y/n)
pl: %s (t/n)

en: Show version
pl: Wyświetla wersję

en: Save volume secrets to a packet.  Expects operands VOLUME [PACKET].
pl: Zapisuje tajemnice woluminu w pakiecie. Oczekuje operandów WOLUMIN [PAKIET].

en: Restore volume secrets from a packet.  Expects operands VOLUME PACKET.
pl: Przywraca tajemnice woluminu z pakietu. Oczekuje operandów WOLUMIN [PAKIET].

en: Set up an encrypted volume using secrets from a packet.  Expects operands VOLUME PACKET NAME.
pl: Ustawia zaszyfrowany wolumin używając tajemnic z pakietu. Oczekuje operandów WOLUMIN NAZWA PAKIETU.

en: Re-encrypt an escrow packet.  Expects operand PACKET.
pl: Ponownie zaszyfrowuje pakiet escrow. Oczekuje operand PAKIET.

en: Show information contained in a packet.  Expects operand PACKET.
pl: Wyświetla informacje zawarte w pakiecie. Oczekuje operand PAKIET.

en: Show secrets contained in a packet.  Expects operand PACKET.
pl: Wyświetla tajemnice zawarte w pakiecie. Oczekuje operand PAKIET.

en: Use the NSS database in DIR
pl: Używa bazy danych NSS w KATALOGU

en: DIR
pl: KATALOG

en: Run in batch mode
pl: Uruchamia w trybie wsadowym

en: Write the default secret to PACKET
pl: Zapisuje domyślną tajemnicę w PAKIECIE

en: PACKET
pl: PAKIET

en: Write data encryption key to PACKET
pl: Zapisuje klucz szyfrowania danych w PAKIECIE

en: Write passphrase to PACKET
pl: Zapisuje hasło do PAKIETU

en: Create a random passphrase and write it to PACKET
pl: Tworzy losowe hasło i zapisuje je w PAKIECIE

en: Encrypt for the certificate in CERT
pl: Zaszyfrowuje dla certyfikatu w CERTYFIKACIE

en: CERT
pl: CERTYFIKAT

en: Use FORMAT for all output packets
pl: Używa FORMATU dla wszystkich pakietów wyjściowych

en: Only include unencrypted information, if any, in --dump
pl: Dołącza tylko niezaszyfrowane informacje w wyjściu --dump

en: Include secrets in --dump output
pl: Dołącza tajemnice w wyjściu --dump

en: OPERANDS
pl: OPERANDY

en: Manages encrypted volume keys and passphrases.
pl: Zarządzanie kluczami zaszyfrowanych woluminów i hasłami.

en: Report bugs to %s
pl: Prosimy zgłaszać błędy w %s

en: %s: %s
    Run `%s --help' for more information.
pl: %s: %s
    Proszę wykonać "%s --help", aby dowiedzieć się więcej.

en: Copyright (C) 2009 Red Hat, Inc. All rights reserved.
    This software is distributed under the GPL v.2.
    
    This program is provided with NO WARRANTY, to the extent permitted by law.
pl: Copyright (C) 2009 Red Hat, Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone.
    Te oprogramowanie rozprowadzane jest na warunkach licencji GPL v.2.
    
    Ten program dostarczany jest BEZ GWARANCJI, w zakresie dozwolonym przez prawo.

en: Operation mode not specified
pl: Nie podano trybu działania

en: Ambiguous operation mode
pl: Wieloznaczny tryb działania

en: `--%s' is only valid with `--%s'
pl: "--%s" jest prawidłowe tylko z "--%s"

en: Output can be specified only with `--save' or `--reencrypt'
pl: Wyjście może zostać podane tylko z "--save" lub "--reencrypt"

en: No output specified
pl: Nie podano wyjścia

en: Ambiguous output format
pl: Wieloznaczny format wyjścia

en: Unknown packet format `%s'
pl: Nieobsługiwany format pakietu "%s"

en: Output format does not match other options
pl: Format wyjściowy nie zgadza się z innymi opcjami

en: Error, try again.
pl: Błąd, proszę spróbować ponownie.

en: Enter password for `%s':
pl: Proszę podać hasło dla "%s":

en: Error reading `%s':
pl: Błąd podczas odczytywania "%s":

en: Error decoding `%s':
pl: Błąd podczas dekodowania "%s":

en: New packet passphrase
pl: Nowe hasło pakietu

en: Passphrases do not match.  New packet passphrase
pl: Hasła nie zgadzają się. Nowe hasło pakietu

en: Repeat new packet passphrase
pl: Proszę powtórzyć nowe hasło pakietu

en: Error creating `%s':
pl: Błąd podczas tworzenia "%s":

en: Error generating passphrase: %s
pl: Błąd podczas tworzenia hasła: %s

en: Usage: %s --save VOLUME [PACKET]
pl: Użycie: %s --save WOLUMIN [PAKIET]

en: Error opening `%s': %s
pl: Błąd podczas otwierania "%s": %s

en: Error loading `%s': %s
pl: Błąd podczas wczytywania "%s": %s

en: Error creating a passphrase: %s
pl: Błąd podczas tworzenia hasła: %s

en: `%s' does not match `%s':
pl: "%s" nie zgadza się z "%s":

en: `%s' perhaps does not match `%s'
pl: "%s" chyba nie zgadza się z "%s"

en: Are you sure you want to use this packet?
pl: Na pewno użyć tego pakietu?

en: Error getting a yes/no answer
pl: Błąd podczas uzyskiwania odpowiedzi tak/nie

en: Usage: %s --%s VOLUME PACKET
pl: Użycie: %s --%s WOLUMIN PAKIET

en: Error restoring access to `%s': %s
pl: Błąd podczas przywracania dostępu do "%s": %s

en: Usage: %s --%s VOLUME PACKET NAME
pl: Użycie: %s --%s WOLUMIN NAZWA PAKIETU

en: Error setting up `%s': %s
pl: Błąd podczas ustawiania "%s": %s

en: Usage: %s --%s PACKET
pl: Użycie %s --%s PAKIET

en: Error reading `%s': %s
pl: Błąd podczas odczytywania "%s": %s

en: Invalid packet: %s
pl: Nieprawidłowy pakiet: %s

en: Unencrypted
pl: Niezaszyfrowane

en: Public key-encrypted
pl: Zaszyfrowany klucz publiczny

en: Passphrase-encrypted
pl: Zaszyfrowane hasło

en: Only secrets public key-encrypted
pl: Tylko tajemnice zaszyfrowane kluczem publicznym

en: Only secrets symmetric key-encrypted
pl: Tylko tajemnice zaszyfrowane kluczem symetrycznym

en: Packet format
pl: Format pakietu

en: Error decoding `%s': %s
pl: Błąd podczas dekodowania "%s": %s
